Burun Estetiği 

Burun estetiği, burun şeklini ve boyutunu iyileştirmek için yapılan bir cerrahi işlemdir. Burun, yüzümüzdeki en belirgin özelliklerden biridir ve yüzümüze karakter verir. Burun estetiği, burnun şeklini veya boyutunu değiştirmek, burun deliklerini daraltmak, burun kemerini düzeltmek veya burun ucunu kaldırmak için yapılabilir.

Esteba Clinic | Burun Estetiği

Burun Estetiği Öncesi Hazırlık

Burun estetiği öncesinde, hastanın genel sağlık durumu değerlendirilir ve gerekli tetkikler yapılır. Hastanın beklentileri ve beklentilerin gerçekçiliği değerlendirilir. Hasta, ameliyatın riskleri ve olası komplikasyonlar hakkında bilgilendirilir.

Burun Estetiği Ameliyatı

Burun estetiği ameliyatı, genel anestezi altında yapılır. Ameliyat süresi, burun şeklinin düzeltilmesinin gerekliliğine göre değişebilir. Ameliyatta, burun kemik ve kıkırdakları şekillendirilir.

Burun Estetiği Sonrası Bakım

Burun estetiği ameliyatından sonra, hastanın burnunda şişlik ve morarma olabilir. Bu şişlik ve morarma, genellikle birkaç hafta içinde azalır. Hastanın, ameliyattan sonra doktorunun önerdiği ilaçları düzenli olarak kullanması ve burnuna dikkat etmesi gerekir.

Önce / Sonra
Sıkça Sorulan Sorular
 • Burun Estetiği Sonrası Sonuçlar

  Burun estetiği ameliyatının sonuçları, genellikle kalıcıdır. Ancak, ameliyattan sonra burunda hafif değişiklikler olabilir.

 • Burun Estetiği Fiyatları

  Burun estetiği fiyatları, burun şeklinin düzeltilmesinin gerekliliğine ve ameliyatın yapılacağı hastaneye ve cerraha göre değişebilir.

 • Burun Estetiği Kimlere Yapılabilir?

  1)Burnunun şekli veya boyutundan memnun olmayan

  2)Burnunda estetik kusurları olan

  3)Burun nefes alma işlevinde bozukluğu olan